top of page

Вчитель той, хто навчається все життя

"Тайм -менеджері"

Участь у конференції-практикумі "Методика глобального читання"Від слова - до букви" у початковій школі" .

Тренінг з ораторського мистецтва

Взяла участь у змістовній , цікавій і конче потрібній подорожі до Унева .

Духовне збагачення – це найвища  форма багатства , яка освітлює наші серця й наповнює наше життя неповторною красою та глибиною.

Унівський монастир, відомий своєю давньою історією та багатою духовною спадщиною, найбільший паломницький центр у Галичині, куди щорічно до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Одигитрії та цілющого джерела прибувають десятки тисяч прочан, став місцем зустрічі педагогів з Яворівської ТГ для освітньо-духовного практикуму з теми «Мовленнєва майстерність, розвиток ораторського мистецтва для педагогів». Цей захід, об'єднавши професійні аспекти педагогіки з духовним зростанням, розпочався з Літургії та сповіді, що стали основою для внутрішнього очищення та духовного збагачення.  Після Літургії нас чекала захоплива екскурсія по Унівській лаврі, де кожен куток несе в собі дух давніх часів і мудрості. 

Тренінг з ораторського мистецтва, що відбувся після екскурсії, став цікавим випробуванням для нас, де ми успішно удосконалювали своє мистецтво ефективного спілкування та впливу на аудиторію.

Не менш захопливою була подальша частина події, коли ми відвідали церкву 16-го століття, де молилися перед Чудотворною іконою Розп’яття Ісуса Христа у Глинянах. Цей храм чи не єдиний у світі, де за вівтар, що є Святая Святих, дозволено заходити жінкам. Такий дозвіл надав вірянам ще митрополит Андрей Шептицький, щоб усі, хто цього прагне, мали змогу наблизитись до чудотворної ікони і торкнутися її, відчуваючи велич духовного спокою та віри. Далі на нас чекала ще наука та духовне збагачення від отця Тараса Сиділо, сотрудника парафії св. Миколая Чудотворця. Кожне його слово проникало в серце й мудро спонукало до думки про роль освіти та віри у формуванні суспільства. Екскурс в історію церков у Глинянах, який провів Володимир Ільчишин, розкривав таємниці минулого та надавав глибокого розуміння духовної спадщини цього місця. На завершення цього неперевершеного дня ми відвідали храм святого Миколая Чудотворця у Глинянах, де спільно молилися та насолоджувалися дивовижною містичністю його архітектури. Ікони, що самовідновилися, а також чудові церковні пісні, що виконував освітянський ансамбль «Osvita Band», зміцнили віру та об'єднали всіх присутніх в одному духовному співтоваристві. Освітньо-духовний практикум в Унівському монастирі став незабутнім досвідом для кожного учасника, де педагогічні навички переплелися з духовною глибиною, надаючи можливість відчути себе часткою великого духовного спадку. Цей захід став світлим відображенням того, як об'єднання професійної майстерності з духовним розвитком може збагатити та вдосконалити людину в її особистому й професійному житті.

bottom of page